جراحی پلک در تهران: جراحی پلک برای چه سنی مناسب است؟

جراحی پلک در تهران| از چه سنی میتوان جراجی پلک انجام داد؟

بلفاروپلاستی یا جراحی پلک در تهران روشی است که به ترمیم افتادگی پلک کمک می کند. این روش ممکن است شامل برداشتن چربی، پوست و عضله اضافی باشد.


جراحی پلک در تهران: سن مناسب جراحی پلک

آیا مردم اغلب متذکر می شوند که شما غمگین، استرس زده یا خسته به نظر می رسید؟ اگر چنین است، جراحی پلک در تهران، روشی که ممکن است برای شما مناسب باشد. امروزه متخصصان زیبایی شناسی ما به بررسی دقیق این روش می پردازند، از جمله اینکه چه سنی برای انجام آن مناسب است. در اینجا چیزی است که شما باید بدانید.


چه سنی برای جراحی پلک مناسب است؟

افرادی که تحت عمل جراحی پلک قرار می‌گیرند، معمولاً حداقل در اواسط 30 سالگی هستند. این به این دلیل است که روند پیری در اکثر افراد در این زمان به وضوح روی پلک ها تأثیر می گذارد. با این حال، اگر حداقل 18 سال دارید و نگران ظاهر پلک خود هستید، این روش ممکن است برای شما مناسب باشد.


چه شرایط پزشکی ممکن است فردی را برای این روش مناسب کند؟

چندین شرایط پزشکی ممکن است فردی را به عنوان کاندید جراحی پلک در تهران رد صلاحیت کند. به عنوان مثال، در صورت مشکلات قلبی احتمالاً شما را برای عمل رد صلاحیت می کنند زیرا یک مرحله آماده سازی مهم خودداری از مصرف NSAID برای چند روز متوالی است.

با این حال، بعید است که پزشک مراقبت های اولیه به شما اجازه دهد که استفاده از NSAID ها را چند روز برای آماده شدن برای جراحی پلک قطع کنید. همچنین در صورت اینکه نزدیک به عمل دچار بیماری هایی که که باعث ضعف سیستم ایمنی بدن میشوند نیز از عواملی است که باعث میشود عمل شما به عقب بیافتد.

اگر دچار بیماری شدید، باید حداقل 14 روز منتظر بمانید تا این عمل را برای شما انجام دهند، زیرا جراحی پلک انرژی زیادی از بدن شما صرف می کند تا همزمان از شما در برابر سایر عفونت های احتمالی محافظت کند و همچنین عفونت فعلی که بدن شما را تحت تاثیر قرار می دهدرا نیز بهبود ببخشد. علاوه بر این، در صورت شیردهی یا بارداری، از این روش محروم خواهید شد.


چرا پلک های من شروع به افتادگی کرده اند؟

عواملی که ظاهر پلک های شما را تغییر می دهند عبارتند از مصرف الکل و تنباکو، آسیب های ناشی از نور خورشید، رژیم غذایی و ژنتیک. در اینجا نگاهی دقیق تر به برخی از دلایل تغییر ظاهر پلک های شما در طول زمان آورده شده است.


درحال بروزرسانی...

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید