تزریق چربی به صورت در تهران

تزریق چربی به صورت در تهران- بهترین متخصص زیبایی در تهران

تزریق چربی به صورت در تهران یک روش محبوب در زمینه درمان های زیبایی است. از تزریق چربی، از جمله برای کانتور صورت و پرکردن چین و چروک، و همچنین در جراحی های زیبایی بدن استفاده می شود.


تزریق چربی به صورت در تهران، روز به روز محبوبیت بیشتری پیدا می کند وامروزه تقریبا بسیاری از روش هایی زیبایی صورت با تزریق چربی همراه است، تزریق چربی برای کانتور صورت بسیار استفاده می شود.

مزایای تزریق چربی به صورت | دکتر رقیه جلیلی

در این روش چربی‌های اضافی (در شکم، ران‌ها، کمر و غیره) استخراج شده و به مناطقی که مورد نظر است تزریق می‌شود. چانه، گونه ، حفره های زیر پوست و موارد دیگر.

علاوه بر حجم دهی، چربی حاوی سلول های بنیادی و فاکتورهای رشد است که کیفیت پوست را بهبود می بخشد و همچنین موجب کاهش لکه ها و چین و چروک های ناشی از آفتاب و روشن تر و جوان تر شدن پوست میشود.


چه اتفاقی برای چربی صورت به عنوان بخشی از روند پیری می افتد؟

افتادگی و کاهش چربی صورت مهمترین دلیل پیری چهره است. صورت نوزاد به صورت "توپ چربی" شروع به رشد میکند و با گذشت سالها چربی صورت کاهش می یابد و وضعیت خود را تغییر می دهد و به پایین می افتد، صورت یک مثلث متساوی الساقین نشسته روی راس خود را به  ذوزنقه تبدیل می کند.

مزایای تزریق چربی به صورت

ما تمایل داریم به چین و چروک ها بیش از حد تاکید کنیم، اما چین و چروک در اینجا یا آنجا مسئول صورت بالغ نیست و در رابطه با تغییر محل چربی و نازک شدن آن قابل چشم پوشی است.


کارکرد تزریق چربی به صورت چیست؟

تزریق چربی به صورت معمولاً به عنوان بخشی از لیفت صورت انجام می شود. چربی را می توان به منظور پرکردن قسمت هایی از صورت که چربی خود را از دست دادند که باعث افزایش چین و چروک و سن می شود، تزریق کرد و در نتیجه میزان چین و چروک ها را کاهش داد وپوست را به حالت سابق برگرداند.

 


در حال بروزرسانی...

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید