جراحی ها

بهترین دکتر ابدومینوپلاستی در تهران

جراحی ها - جراحی زیبایی شکم

بهترین دکتر ابدومینوپلاستی در تهران

انجام جراحی ابدو (abdominoplasty) توسط  بهترین دکتر ابدومینوپلاستی در تهران باعث بهبود شکل ناحیه شکم می شود. هدف جراحی ابدومینوپلاستی (tummy tuck) از بین بردن پوست اضافی شکم است.در این مطلب در مورد جراجی ابدو توسط دکتر جلیلی صحبت خواهیم کرد

146
لیپوساکشن(شکم و پهلو)

جراحی ها - پیکرتراشی-لیپوماتیک

لیپوساکشن(شکم و پهلو)

لیپوساکشن شکم و پهلو 1

37
جراحی ژنیکوماستی

جراحی ها - پیکرتراشی-لیپوماتیک

جراحی ژنیکوماستی

در تعریف پزشکی اختلال بزرگ شدن سینه آقایان را ژنیکوماستی می نامند ، این اختلال منجر به کاهش اعتماد به نفس آنان شده و همچنین می تواند سبب بروز مشکلاتی در حین انجام فعالیت های فیزیکی شود. عواملی همچون وارثت ، تغییرات هورمونی ، افزایش وزن ، تاثیر برخی از داروها ، مصرف مواد مخدر و از این قبیل موارد می تواند در بروز این اختلال موثر باشد. آقایانی که با این اختلال درگیر هستند ، می توانند اقدام به انجام جراحی ژنیکوماستی نمایند ؛ تنها باید دقت کنند که دریافت نتایج مطلوب از این جراحی ، نیازمند مراجعه به جراح پلاستیک با تجربه و ماهر است.

204
تزریق چربی به باسن

جراحی ها - تزریق چربی

تزریق چربی به باسن

تزریق چربی به باسن نوعی جراحی زیبایی است که برای افزایش حجم و فرم دادن به باسن استفاده می شود و باعث لیفت باسن (باسن برزیلی) و رفع افتادگی آن نیز می‌شود. این عمل نسبت به دیگر اعضای بدن مانند تزریق چربی به صورت نیاز به مقدار چربی بیشتری دارد، بنابراین باید ناحیه ای برای برداشت چربی انتخاب شود که ذخیره لازم را داشته باشد. برخی از جراحان، 30 درصد بیش از حد لازم چربی در باسن تزریق می کنند. انجام این کار با هدف جبران چربی هایی است که ممکن است توسط بدن جذب شود. برای تزریق چربی به باسن از چربی‌های اضافی بدن خود مراجعه کننده استفاده می شود.پیشنهاد می شود اگر قصد انجام این عمل را دارید این مقاله را تا پایان مطالعه کنید.

93
کوچک کردن سینه (ماموپلاستی)

جراحی ها - جراحی سینه

کوچک کردن سینه (ماموپلاستی)

عمل کوچک کردن سینه یا ماموپلاستی کاهشی (به انگلیسی Breast Reduction یا Reduction Mammoplasty) نوعی جراحی زیبایی است که با هدف کوچک کردن سایز سینه‌های بزرگ یا افتاده انجام می‌شود. افراد با انجام این عمل اعتماد به نفس بیشتری نسبت به اندازه یا شکل سینه‌های خود پیدا می‌کنند. اگر دوست دارید در مورد ماموپلاستی کاهشی بیشتر بدانید و یا متقاضی انجام عمل کوچک کردن سینه هستید تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

92
بهترین جراح سرطان سینه در تهران

جراحی ها - جراحی سینه(درمانی)

بهترین جراح سرطان سینه در تهران

در این مقاله با دکتر رقیه جلیلی، بهترین جراح سرطان سینه در تهران، همراه شوید تا اطلاعات بیشتری در مورد سرطان پستان بدست آورید. در بیشتر موارد سرطان سینه با ظهور یک تومور کوچک شروع می‌شود. این سرطان ممکن است به صورت رسوبات کلسیم شروع و سپس از طریق کانال‌های داخل پستان پخش شود.

212
پروتز سینه

جراحی ها - جراحی سینه

پروتز سینه

با انتخاب یکی از بهترین جراح ها سینه در تهران می‌توانید ظاهر سینه‌های خود را بهبود دهید. گاهی بر اثر افزایش سن در خانم‌ها و یا عوامل دیگری مانند بارداری و شیردهی، سینه‌ها دچار افتادگی وحتی عدم تقارن می‌شود و یا در برخی دیگر به دلایل ارثی بافت ماهیچه‌ی کمی در این ناحیه وجود دارد، از این رو به دنبال روشی کم خطر برای افزایش سایز سینه خود و یا اصلاح فرم آن را هستند و یا به علت بزرگی بیش از حالت استاندارد تصمیم در کوچیک کردن دارند. ما در این مقاله قصد داریم تا شما را با روش جراحی زیبایی سینه بیشتر آشنا کنیم تا بتوانید با کمک پروتز و یا ایمپلنت‌ به فرم دلخواه خود برسید.

226
بازسازی سینه

جراحی ها - جراحی سینه(درمانی)

بازسازی سینه

بازسازی سینه یکی از بهترین روش ها برای افرادی می باشد که بر اثر عوامل مختلف از جمله؛ سرطان، سینه ی خود را از دست داده اند، اهمیت جراحی ترمیمی فقط زیبایی نیست. بلکه بازگرداندن بدن به حالت قبل از سرطان نیزکمک می کند. در این مطلب با یکی از جراحی های مهم دکتر جلیلی، بازسازی سینه آشنا می شویم

167
بالا کشیدن سینه

جراحی ها - جراحی سینه

بالا کشیدن سینه

گاهی بر اثر افزایش سن در خانم‌ها و یا عوامل دیگری مانند بارداری و شیردهی، سینه‌ها دچار افتادگی وحتی عدم تقارن می‌شود و یا در برخی دیگر به دلایل ارثی بافت ماهیچه‌ی کمی در این ناحیه وجود دارد، از این رو به دنبال روشی کم خطر برای افزایش سایز سینه خود و یا اصلاح فرم آن را هستند.

101
لیپوماتیک شکم و پهلو

جراحی ها - پیکرتراشی-لیپوماتیک

لیپوماتیک شکم و پهلو

دکتر رقیه جلیلی پزشک مجرب در زمینه جراحی لیوماتیک  شکم و پهلو در تهران، مشغول به فعالیت هستند.جراحی لاغری شکم و پهلو برای شکل دادن به این ناحیه در اندام زنان و مردان بسیار مؤثر است. شکم نسبت به سایر اندام‌ها، مقاومت بیشتری در برابر رژیم و ورزش داشته و حتی فعال‌ترین افراد را نسبت به ظاهر خود ناامید می‌کند. بارداری و زایمان سزارین نیز می‌تواند تأثیر ناخوشایندی را در قسمت تحتانی شکم ایجاد کند که با رژیم و ورزش هم نمی‌توان این مشکل را اصلاح نمود.

95
لیفت سینه (ماستوپکسی)

جراحی ها - جراحی سینه

لیفت سینه (ماستوپکسی)

جراحی لیفت سینه یا ماستوپکسی، یک عمل جراحی برای بالا بردن و خوش فرم کردن سینه‌های افتاده است. با از دست دادن خاصیت ارتجاعی پوست، سینه‌ها اغلب فرم زیبا و سفتی خود را از دست داده و به تدریج دچار افتادگی می‌شوند. ماستوپکسی همچنین می‌تواند اندازه‌ی آرئول (هاله‌ی تیره‌‌ی اطراف نوک سینه) را کاهش دهد. اگر سینه‌های شما کوچک هستند و یا حجم خود را از دست داده‌اند ( به عنوان مثال پس از زایمان)، انجام عمل بزرگ کردن سینه همراه با ماستوپکسی می‌تواند به طور همزمان، سفتی و سایز آن‌ها را افزایش دهد.

237