بهترین جراح سینه در تهران

بهترین جراح سینه در تهران

 انتخاب بهترین جراح سینه در تهران یک تصمیم مهم و حساس است، بنابراین باید برای یافتن بهترین دکتر جراح سینه و پستان وقت بگذارید و درمورد پزشکان مورد تایید در تهران تحقیق کنید.

طبق توصیه خانم دکتر جلیلی فلوشیپ فوق تخصص جراحی سینه و پستان، همیشه مهم است که قبل از انجام هر عمل جراحی زیبایی، سؤالات و نظرات سایر بیماران را در نظر بگیرید.

همچنین مهم است که یک دکتر جراح سینه خوب را پیدا کنید که تجربه زیادی در انجام این جراحی داشته باشد

هنگام جست و جوی بهترین جراح سینه خانم در تهران، توجه به عوامل متعددی از جمله مدارک پزشک، نتایج جراحی، شهرت آن ها در بین همکاران، بیماران، اظهارات بیمار در مورد مراقبت و خدمات آن ها بسیار مهم است.


آیا لیفت و بزرگ کردن سینه می تواند به توانایی شیردهی آسیب برساند؟

خطر وجود دارد، اگرچه کم است. در عین حال، در بسیاری از موارد، توصیه می شود اگر مسئل منتظر بمانید تا فرآیند تشکیل خانواده کامل شود - زیرا تغییرات طبیعی که در دوران بارداری و شیردهی در قفسه سینه رخ می دهد تأثیر قوی و در نتیجه دستاوردها دارد. ممکن است جراحی آسیب دیده یا حتی کاملاً باطل شود.


آمادگی برای جراحی سینه در تهران

بر اساس توصیه بهترین جراح سینه در تهران سیگار باعث اختلال در جریان اکسیژن در خون می شود. در نتیجه، بهبودی بدن پس از جراحی طولانی خواهد شد، به ویژه با توجه به این واقعیت که این یک روش جراحی پیچیده است. یکی دیگر از آسیب های ناشی از تمام آن مواد شیمیایی مشکل ساز در سیگار می تواند باعث جای زخم های قابل توجه و زشت ترمیم شود. بر این اساس از 3 هفته قبل از عمل باید از استعمال دخانیات خودداری شود و حتی پس از جراحی سینه نیز سیگار کشیدن غیرممکن است.

داروها و مکمل‌های غذایی که خون را رقیق می‌کنند باید حدود دو یا سه هفته قبل از عمل - پس از دریافت دستورالعمل‌های خاص برای بیمار تحت عمل از پزشک قطع شوند. قبل از لیفت سینه با ایمپلنت باید چندین ساعت ناشتا باشید.


در حال بروزرسانی...

برچسب ها

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید