دکتر فوق تخصص جراحی سینه تهران

دکتر فوق تخصص جراحی سینه تهران

 

پوست، غدد پستانی و توده های چربی سینه ها را شکل می دهند؛ شکلی که با گذشت زمان تغییر می کند. جراحی های مختلف سینه به منظور رفع نواقص پستان ها، چه به دلیل زیبایی و چه به دلیل پزشکی، متقاضیان زیادی دارد.

چنین جراحی هایی به دلایل مختلفی انجام می شود.برخی از جراحی های سینه به دلایل زیبایی مانند بازسازی سینه و پستان برای جوان تر به نظر رسیدن یا افزایش و کاهش سایز سینه در تهران و سایر نقاط انجام می شود.

برخی دیگر از جراحی های پستان نیز از نظر پزشکی ضروری هستند، مانند کوچک کردن سینه برای کمردرد یا جراحی برای از بین بردن سرطان فرم سینه بهتر، لیفت سینه بعد از بارداری، بازسازی سینه به دلیل مشکل سلامتی، انگیزه شما هرچه که باشد، برای تصمیم گیری و اقدام  به چنین جراحی های مستلزم تأمل و مشاوره با یک دکتر فوق تخصص سینه  هستید.

دکتر رقیه جلیلی به عنوان بهترین جراح سینه در تهران با کادری متخصص و مجرب و بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی‌های روز دنیا، شما را در راه رسیدن به یک اندام زیبا و ایده ال کمک می‌کند.

جهت تماس و دریافت نوبت برای مشاوره با دکتر جلیلی، دکتر فوق تخصص جراحی سینه در تهران می‌توانید از شماره‌های 09397377913 و 02188032254 استفاده کنید.

برای کمک به شما، در مطلب رایج ترین سوالاتی که در مورد جراحی سینه میشود را پاسخ دادیم

 


سوالات متداول از دکتر فوق تخصص جراحی سینه تهران

تفاوت بین ایمپلنت های سیلیکونی و سالین چیست و چگونه می توانم تصمیم بگیرم کدام یک برای من مناسب تر است؟

ایمپلنت های سیلیکونی با ژل سیلیکونی پر می شوند که ژل ضخیم از نظر قوام مشابه چربی انسان است. ایمپلنت های سالین با یک پوسته بیرونی سیلیکونی ساخته می شوند که با محلول نمکی (در اصل آب نمک) پر شده است. هر دو نوع پروتز سینه ایمن و مورد تایید FDA هستند.


آیا سینه های من بعد از بازسازی سینه طبیعی به نظر می رسند؟

از آنجایی که هر بیمار منحصر به فرد است، ما از انواع تکنیک های بازسازی سینه، با استفاده از ایمپلنت سینه یا بافت طبیعی خود بیمر، برای بازسازی سینه استفاده می کنیم.

 


آیا می توانم بعد از بزرگ کردن سینه، لیفت سینه، بازسازی سینه یا کوچک کردن سینه شیر دهم؟

شیردهی پس از بزرگ کردن سینه و/یا لیفت سینه بی خطر است. با این حال، برخی از بیماران بسته به نوع عمل جراحی که انجام داده اند ممکن است با مشکل مواجه شوند. قبل از هر عمل سینه، حتماً جراح خود در جریان بگذارید که آیا قصد بچه دار شدن و/یا شیردهی دارید، زیرا این موارد می توانند نتایج جراحی شما را تغییر دهند. در حالی که شیردهی پس از بزرگ کردن سینه و کوچک کردن سینه امکان پذیر است، اما بعید است که بتوانید پس از بازسازی سینه شیر دهید.


درحال بروزرسانی...

برچسب ها

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید