پیکرتراشی-لیپوماتیک

عمل لیپوماتیک در واقع به معنی پیکرتراشی و نابودی چربی‌های اضافی بدن است که بعد از انجام این عمل می‌توان از چربی‌های جدا شده پس از تصفیه شدن استفاده کرد و به مناطق دیگر بدن منتقل و تزریق نمود. جراحی زیبایی لیپوماتیک از رایج‌ترین جراحی‌های زیبایی اندام است. فواید عمل لیپوماتیک به قدری است که افرادی با سطح چاقی متوسط، تنها این روش را برای زیباسازی اندام خود انتخاب می‌کنند. با بررسی مزایا و معایب لیپوماتیک می‌توان تشخیص داد که این روش از بهترین روش‌های جراحی لاغری است چرا که با کمترین آسیب به بافت و پوست، چربی‌ها را تخلیه نموده و با گذراندن دوران نقاهت کوتاه مدت می‌توانید به فعالیت‌های عادی زندگی بازگردید. 

برای اطلاعات بیشتر در مورد لیپوماتیک این مطلب را بخوانید : جراحی لیپوماتیک چیست؟

جراحی ژنیکوماستی

جراحی ها - پیکرتراشی-لیپوماتیک

جراحی ژنیکوماستی

آقایانی که با اختلال ژنیکوماستی درگیر هستند ، می توانند اقدام به انجام جراحی توسط بهترین جراح ژنیکوماستی نمایند

400
لیپوساکشن(شکم و پهلو)

جراحی ها - پیکرتراشی-لیپوماتیک

لیپوساکشن(شکم و پهلو)

لیپوساکشن شکم و پهلو برای حذف تجمع ناهموار چربی در این نواحی که هم بر روی زیبایی و هم سلامتی فرد تاثیر بسزایی دارد بسیار طرفدار دارد در تهران کلینیک های بسیاری این جراحی را انجام میدهند که البته پیدا کردن متخصص بسیار مهم است

67
لیپوماتیک شکم و پهلو

جراحی ها - پیکرتراشی-لیپوماتیک

لیپوماتیک شکم و پهلو

دکتر رقیه جلیلی پزشک مجرب در زمینه جراحی لیوماتیک  شکم و پهلو در تهران، مشغول به فعالیت هستند.جراحی لاغری شکم و پهلو برای شکل دادن به این ناحیه در اندام زنان و مردان بسیار مؤثر است.

189